Služby

Pooperační rehabilitační péče

Jste Vy nebo Vaši blízcí po operaci? Důkladná rehabilitační péče dokáže zkrátit dobu rekonvalescence a pomoci rychlejšímu návratu zpět do kondice.
Poskytujeme rehabilitační péči nejen po klasických ortopedických operacích (totální endoprotéza kyčle, kolene), ale i po operacích páteř,  náročných porodech atd.


Ergonomie pracovního prostředí

Máte sedavé zaměstnání? A víte jak správně nastavit pracovní plochu?
Pokud ne, poradíme Vám jak na to. Mnoho potíží může pocházet z nevhodně nastaveného pracovního prostředí a dlouhodobého sedu. V rámci terapie se můžeme věnovat správnému držení těla a nácviku ideálních pohybových stereotypů. I krátké procvičení a protažení těla Vám může udělat pracovní den snesitelnější.


Individuální fyzioterapie

Bolí Vás záda? Objevily se poúrazové komplikace?
V rámci diagnostiky Vás čeká rozhovor a  komplexní vyšetření pohybového aparátu (kineziologický rozbor).  Dle Vašich potíží pak součástí terapie mohou být tyto metody:
Měkké techniky, Mobilizace, Reflexní masáž, Klasická masáž, Baňková masáž, Senzomotorika, Léčebný tělocvik – cvičení dle Kabata, Mojžíšové, Relaxační techniky, Kineziotaping a další.


Pohybové poradenství

Omezuje Vás bolest při sportu? Chcete začít se cvičením a nevíte kudy do toho?
Ne každý sport je pro tělo „to pravé ořechové“. Poradíme Vám s výběrem vhodného sportu, případně Vám navrhneme kompenzační cvičení a společně vypilujeme techniku tak, aby Vám pohyb přinášel jen pozitiva.